تهران

پرواز از تهران به کانادا با ارزانترین نرخ

انتخاب مسر هوایی مناسب نیازمند جستجوی بسیار و داشتن تجربه است. بسیاری از عزیزانی که بعد از مدت ها انتظار بالاخره توانسته اند ویزای مهاجرتی یا توریستی کانادا را بدست آورند، در آخرین مرحله به دنبال مسیر مناسب پروازی با قیمت خوب هستند.

مسیرهای فعلی برای رفتن به کانادا (مثلا تهران – مونترال) به شرح زیر است:

لوفتانزا: تهران – فرانکفورت – مونترال

قطر: تهران – دوحه – مونترال

ایران ایر: تهران – لندن – مونترال

ترکیش: تهران – استانبول – مونترال

آلایتالیا: تهران – رم – مونترال

ایرترنزت: تهران – استانبول – مونترال

در میان پروازهای بالا ، شرکت ایرترنزت airtransat ارزانترین قیمت را در حال حاضر دارد. این شرکت کانادایی دارای دفتر مرکزی در مونترال می باشد. هدف اصلی ان هم فراهم کردن سفرهای ارزان قیمت به مقصدهای توریستی دنیا می باشد. و معمولا نسبت به فصل پرواز دارد، یعنی برای نقاط مشخصی در دنیا در زمان مشخص بلیط ارزانی دارد. مثلا برای کانادایی ها در ژانویه که هوا آنجا سرد است، پرواز به استانبول که گرم تر است را برقرار می کند. در ضمن از مونترال به تورنتو هم این شرکت پرواز دارد. که توضیحاتی را راجع به آن برای مسافرین ماه های آینده بیان می کنیم.

با یکی از پرواز های داخلی (مثلا ماهان، اطلس جت، آسمان و …) به استانبول پرواز می کنید. راحت است چون ویزا نمی خواهد و حق انتخاب بسیاری دارید و همیشه هم پرواز برای این مسیر وجود دارد.

بلیط استانبول تا مونترال را هم باید با کردیت کارت بخرید یا از خدمات آژانس های خاصی که اینکار را انجام می دهند استفاده کنید.

حدود قیمت از 560 دلار برای مسیر رفت از تهران به مونترال است که حدود 120 دلار برای تهران استانبول و 440 دلار برای استانبول به مونترال  است.

البته کیفیت هواپیما به اندازه قطر ایرویز نیست و فقط میتوانیدیک چمدان 30 کیلویی مجانی داشته باشید.

از طرف دیگر میتوانید هزینه نصف نسبت به پرواز های دیگر پرداخت کنید.در استانبول به راحتی و بدون ویزا و قبل از پرواز گردش کنید.

همین امروز بلیط خود را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. تورنتو بزرگترین شهر کانادا است که در کرانه دریاچه اونتاریو قرار دارد. تورنتو دیدنی های فراوان و متنوعی برای ارائه دارد. در تورنتو شما میتوانید به بالای برج سی-ان که بلندترین ساختمان در جهان است بروید و نماهای بی نظیری را از شهر تماشا کنید. میتوانید به تفرجگاه قرون وسطی بروید و علاوه بر گشت و گذار در این نمایشگاه از یک شام قرون وسطایی نیز لذت ببرید. نظرتان راجع به سفری به سرزمین عجایب چیست؟ چرا سری به موزه اونتاریو نزنید؟ این موزه بالغ بر 6 میلیون قطعه نفیس را نگهداری میکند که بازگوکننده بسیاری از حقایق در مورد تاریخ طبیعت و فرهنگ کشورها است. همین امروز بلیط خود را رزرو نمایید و سفر هیجان انگیزی را تجربه کنید.