وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت فرانسه

مراحل و مدارک لازم برای درخواست ویزای بلژیک:

بسته به هدف شما از سفر که میتواند توریستی ، بازدید از دوست ، بازدید اقوام ، تجاری ، شرکت در گالری ، نمایشگاه ، فستیوال ، کنفرانس ، همایش و غیره باشد، مدارک شما متفاوت است.

مراحل و مدارک لازم به صورت کلی به شرح زیر است:

  • همچنین شما می توانید درخواست تان را به شماره 09352557000 واتس آپ نمایید.
    اگر هم خدای ناکرده اینترنت قطع بود با اپلیکیشن سروش پلاس درخواست تان را به همان شماره برای ما بفرستید.


قدم اول) تعیین وقت سفارت:

این را به ما بسپارید ما در آن تخصص داریم و می‌توانیم در زمان مورد نظر تان برایتان وقت بگیریم ، کارمزد تنها ۱۰۰ هزار تومان است و برای درخواست به به ما در واتس آپ پیام دهید.


قدم دوم) تکمیل مدارک و فرم ها:

 

الف) مدارک عمومی

1- فرم درخواست :

کمی دردسر و پیچیدگی دارد، اگر نمی توانید کارمزد ما برای انجام آن ۲۰۰ هزار تومان است.


2- عکس رنگی:
پشت زمینه سفید به همراه
در چهار و نیم این مورد را باید خودتان تهیه بفرمایید
3- تهیه یورو برای روز مصاحبه ، هر نفر ۸۵ را همراه داشته باشد البته پیشنهاد می‌شود بیشتر همراهتان باشد چون ممکن است بابت عکس و کپی مبالغ به یورو پرداخت نماید.


4- ترجمه شناسنامه به انگلیسی باید توسط دارالترجمه ترجمه شود.

5- ترجمه مدارک شغلی به انگلیسی که باید توسط دارالترجمه انجام شود.

6- گردش حساب سه ماهه به همراه تمکن بانکی این را چند روز قبل از مصاحبه تهیه کنید فراموش نکنید که به لاتین باشد و توسط بانک مهر و امضا شود.


7- پاس به همراه کپی پاس و کپی ویزا های قبلی.

8- تیکت، لازم نیست قطعی خریداری کنید کافی است رزرو کنید. اگر دوست داشتید ما برایتان انجام میدهیم هزینه ۵۰ هزار تومان است.


9- بیمه مسافرتی به صورت آنلاین قابل خریداری است اگر هم تمایل داشتید برای تان انجام می دهیم.


10- محل اقامت شما در بلژیک بسیار مهم است اگر توریستی اقدام می کنید، حتماً یک هتل رزرو شده واقعی ارائه دهید اگر دعوتنامه دارید حتما در آن قید شده باشد، که شامل اقامت شما هم هست. اگر قید نشده بود، حتما هتل رزرو نمایید.

از آنجایی که ما به صورت واقعی هتل رزرو می‌نماییم می توانید این موارد را به ما بسپارید، کردیت کارت با مبالغ بالایی در آن موجود است و رزرو کنسل نخواهد شد و در صورتی که سفارت استعلام بگیرد هتل به نام شما رزرو شده است و پس از دریافت ویزا حتماً به ما اطلاع دهید تا رزرو را کنسل نماییم، کارمزد ما برای رزرو واقعی هتل ۲۰۰ هزار تومان می باشد.


11- دعوتنامه اگر به صورت توریستی سفر نمی کنید باید دعوتنامه داشته باشید دعوتنامه ها به صورت نمایشگاهی، تجاری، بازدید از اقوام، بازدید از دوست، فرهنگی، هنری، گالری، همایش، کنفرانس و غیره می باشد و مدارک پوششی با دعوتنامه را نیز ارائه دهید.

بدرود