وقت-سفارت-فرانسه

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

سفارتها دات کام به عنوان کارگزار وقت سفارت و همچنین با بهره گیری از وکلا و مشاوران متخصص خدمات زیر را ارائه می دهد:

علاوه بر گرفتن وقت سفارت ، خدمات مشاوره انواع ویزا و اقامت ، همچنین چک کردن مدارک ، تهیه مدارک و پر کردن فرم ها نیز توسط همکاران ما به صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور قابل انجام است.

 

انواع وقت سفارت اسپانیا و خدمات ما

وقت درخواست ویزای شنگن 

برای دریافت انواع ویزای توریستی ، تجاری ، شرکت در نمایشگاه – کنفرانس – همایش لازم است وقت ویزای شنگن اسپانیا را داشته باشید. 

وقت ویزای بلند مدت – اقامتی

در صورتی که هدف شما اقامت بیش از سه ماه است ، لازم است وقت ویزای بلند مدت برای شما دریافت گردد.

وقت ویزای تحصیلی

دانشجویان عزیز می توانند علاوه بر خدمات اخذ پذیرش تحصیلی ، از خدمات تعیین وقت ویزای تحصیلی و خدمات ویزای تحصیلی اسپانیا استفاده بنمایند.

وقت ویزای کاری

در صورتی که از اسپانیا جاب آفر دارید و یا قرارداد کاری دریافت نموده اید ، می توانید وقت ویزای کار اسپانیا را دریافت نموده و مدارک لازم را با مشاوره کارشناسان ما برای سفارت آماده بنمایید.

وقت ویزای خود حمایتی (تمکن مالی)

ویزای خود حمایتی یا همان تمکن مالی اسپانیا یکی از ویزاهای محبوب سفارت اسپانیا است که اجازه می دهد ، کسانی که تمکن مالی مناسب دارند اقامت اسپانیا را دریافت نمایند.

وقت ویزای سرمایه گذاری

این ویزا برای سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار مناسب است که بتوانند از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در اسپانیا ، اقامت اسپانیا را دریافت نمایند.

وقت تایید مدارک

برای آنکه بتوانید مدارکتان را در اسپانیا استفاده کنید، شما باید ابتدا آنها را ترجمه کنید، سپس به تایید وزارت دادگستری ایران و وزارت امورخارجه ایران برسانید. سپس شما می توانید آن را به تایید سفارت اسپانیا در تهران برسانید. از جمله مدارکی که می توانید به تایید برسانید: کپی شناسنامه ، گواهی فوت ، گواهی ازدواج ، گواهی طلاق ، تجردنامه ، مدارک تحصیلی و … است.

وقت تایید امضا

اگر لازم است تا در سفارت حضور پیدا کنید و سندی را امضا نمایید ، باید وقت تایید امضا از سفارت اسپانیا برای شما بگیریم. از جمله مدارکی که نیاز به حضور متقاضی در سفارت است برای امضا، امضای وکالت نامه است . هنگام حضور در سفارت برای امضا لطفا علاوه بر پاسپورت ، کارت ملی همراهتان باشد.

وقت برای ویزاهای خاص

در صورتی که نوع درخواست شما در موارد های اشاره شده قبلی نبود ، نوع درخواست شما شامل موارد خاص می گردد. با توجه به تنوع و گستردگی ویزاها و اقامت های اسپانیا، موارد خاص نیز توسط همکاران ما قابل انجام است. لطفا هنگام ارائه درخواست تان به طور دقیق شرح دهید چه نوع ویزا یا خدماتی مدنظرتان است.

نحوه تماس با ما

1- از طریق واتس آپ

روزهای شنبه تا چهارشنبه

با واتس آپ 09354004540 در تماس باشید

09354004540
09354004540

روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات

با واتس آپ 09352557000 در تماس باشید

09352557000
09352557000

2- از طریق فرم